В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать безкоштовно зразок Договору

Як правило, в більшості випадків, Агентські договори не забороняють укладення Агентами з метою виконання останніми своїх зобов'язань, договори з третіми особами. Таким чином, суть Субагентского договору полягає в тому, що Агент передоручає виконання своїх зобов'язань за договором третім особам, та оформляються ці відносини саме за допомогою підписання такого роду договору, іменується Субагентским договором.

У свою чергу, будь-який зразок Субагентского договору вже не передбачає можливості укладення субагентом інших угод з третіми особами. Як правило, вказується наступна формулювання: за Субагентскому договором Субагент не має права залучати третіх осіб до його виконання.

У предмет Субагентского договору входить сприяння Субагентом в ув'язненні Принципалом угоди, наприклад, щодо купівлі нерухомості.

Субагент за субагентскому договором здійснює виконання своїх обов'язків точно на тій же території, що й веде свою діяльність Агент відповідно до Агентського Договору.

У кожному зразку Субагентского договору містяться такі пункти, як права і обов'язки сторін, їх відповідальність, порядок виконання зобов'язань, строк дії договору та ін

Зазначений проект-шаблон Субагентского договору перевірений на непротиворечие підігнаний під умови господарського обороту, захищеність особистих прав і інтересів сторін, узгодженість умов, вимог і умов українського законодавства та специфіки правозастосування.

Скачать Субагентский Договір (образнц) Ви маєте можливість по вказаному посиланню. Зауважте, що крім цього Ви можете Скачать інші види договорів у категорії на веб-ресурсі ProPravo.