В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Назва документа: Договір поставки товарів за умовами EXW
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать зразок Договору поставки товарів
Конструктор Договорів: Підготувати на Конструкторі і Скачать Договір поставки товару (Україна)

Насамперед, варто зауважити, що даний зразок Договору поставки товарів складено на Умовах EXW, згідно з яким Постачальник зобов'язується в порядку та на обумовлених умовах передати у власність Покупця, а Покупець повинен прийняти й оплатити товар, зазначений в специфікації (додаток до цього Договору поставки товарів).

Умови EXW в представленому зразку Договору поставки товарів викладені Сторонами відповідно до вимог Міжнародних правил тлумачення торговельних термінів "Інкотермс".

Ціни, кількість і асортимент товару, що поставляється по справжньому Договором поставки товарів, вказуються в специфікації. В ціну включається вартість тари, упаковки і маркування.

умовам Договору поставки Продавець повинен поставити товар на умовах "Франко - завод" (EXW) в обумовлені терміни.

Не пізніше встановлених термінів до моменту передачі товару Покупцю Продавець повинен повідомити Покупця про терміни і місце поставки.

Особливістю цього Договору поставки товарів є умова про 100% передоплаті.

Отже, Ви можете скачати безкоштовно Договір поставки товарів з умовами EXW.


Получите за 15 минут консультацию юриста!