Sidebar

В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Тип документа: Договір на опалення і водопостачання
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать Договір на опалення і водопостачання

Договором опалення та водопостачання виконавець зобов'язується своєчасно і в повному обсязі надавати споживачеві відповідні послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, а Споживач, у свою чергу зобов'язується своєчасно оплачувати надані послуги за визначеними тарифами у строки і на умовах, що передбачені Договором опалення та водопостачання.

Окремо скажемо, що розрахунковим періодом виступає календарний місяць.

У разі застосування щомісячної системи оплати послуг опалення та водопостачання платежі вносяться не пізніше 20 числа місяця, що слідує за розрахунковим.

Договором опалення та водопостачання послуги опалення та водопостачання оплачуються в безготівковій формі.

За наявності засобів обліку води і опалення справляння плати за нормативами споживання не допускається, крім випадків, що передбачені Договором на встановлення засобів обліку.


Получите за 15 минут консультацию юриста!