Sidebar

В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Тип документа: Цивільно-правовий договір з працівником
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать цивільно-правовий договір з працівником

Відповідно до цивільного законодавства цивільно-правовий договір являє собою угоду двох або декількох осіб у частині встановлення, зміни або припинення цивільних прав та обов'язків. Головне достоїнство цивільно-правового договору з працівником полягає в тому, що зміст і умови цивільно-правового договору вільно визначаються на розсуд сторін, крім випадків визначення умов, передбачених законом або іншими нормативно-правовими актами.

Щодо сторін цивільно-правового договору з працівником, то слід зазначити, що їх найменування повною мірою обумовлюється конкретними видами договору. Зокрема, «замовник» і «виконавець», «довіритель» і «повірений», «підрядник» і «виконавець», «принципал» та «агент» та ін

Неможливо розробити універсальний цивільно-правовий договір з працівником, бо в кожному конкретному випадку він складається індивідуально. Так, в якості цивільно-правових договорів з працівником можна виділити наступні:
- підряду та будівельного підряду;
- про здійснення науково-дослідних робіт, дослідно-конструкторських і технологічних робіт;
- возмездного надання послуг;
- поручительства;
- аудиту;
- комісії;
- агентування.

Як правило, застосовують в якості альтернативи трудовим договором цивільно-правові договори підряду і надання послуг. Їх ми і підібрали для Вас.


Получите за 15 минут консультацию юриста!