В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать безкоштовно зразок Договору

Договір доручення в Україні представляє собою угоду, згідно з яким одна його сторона, іменована повіреним, зобов'язується перед іншою стороною (довіритель) вчинити від імені та за кошти довірителя конкретно певні юридично значимі дії.

Таким чином, своїми діями повірений створює юридичні наслідки, включаючи як речові, так і зобов'язальні для свого довірителя. Як правило, повноваження повіреного у правовідносинах з 3-ми особами оформляються за допомогою довіреності, виданої довірителем.

Повірений може отримувати від свого довірителя винагороду в разі, якщо умова про винагороду міститься в підписаному договорі доручення (Україна).

Позначений зразок Договору доручення (Україна) вивчений і вичитаний юрисконсультами, щоб визначити невідповідності законодавству, прогалини внутрішнього змісту й інші нюанси. При підготовці угоди враховувалися моменти цивільного обороту, що дає можливість забезпечувати інтереси сторін.

Чітко складений Договір доручення в Україні є важливим способом захищеності прав, реалізації положень укладеного договору. Як свідчить юридична практика, якщо договір складено юридично правильно, то спори між контрагентами з'являються істотно менше, так і в суді професійний Договір - вагомий правової факт.

У цілому, якщо Вам необхідний Договір доручення, то Ви маєте можливість його Скачать з означеної гіперпосилання. У свою чергу, у Вас є право теж закачати багато інших договорів даного розділу.


Получите за 15 минут консультацию юриста!