В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать безкоштовно зразок Договору

Продаж товарів – мабуть, один з найбільш популярних видів діяльності. Часто буває так, що необхідно щось продати, і не обов'язково це буде товар, адже часто об'єктів торгівлі стає нерухомість. Однак, відсутність власника не може бути перешкодою до здійснення угоди, якщо укладено Договір доручення на продаж.

Який-завгодно зразок Договору доручення на продаж містить в структурі такі частини, як об'єкт угоди, відповідальність суб'єктів, терміни надання послуг, сторони, особливості використання послуги, вартість – якщо передбачено винагороду, порядок врегулювання розбіжностей і інші моменти. Оскільки законодавство України надає по суті свободу в складанні договору, то не існує фіксованого списку умов, однак перераховані є суттєвими, без них договір може визнаватися недійсним.

Цей приклад Договору доручення підготовлений і переглянутий юристами, для того щоб виключити невідповідності загальним законодавством, прогалини змісту і інші особливості. При складанні угоди були враховані особливості ділового обороту, що дозволяє забезпечувати інтереси учасників.

Грамотно підготовлений Договір доручення на продаж є ключовим способом захисту прав, виконання положень досягнутого зобов'язання. Як демонструє юридична практика, якщо договір оформлено юридично правильно, то спори між учасниками виникають значно менше, так і в судовому розгляді офіційний Договір - найважливіший правовий факт.

Таким чином, якщо Вам потрібен Договір доручення на продаж нерухомості або іншого об'єкта, то Ви маєте можливість його Скачать з означеної гіперпосилання. При цьому, у Вас є можливість скачати багато інших угод даного розділу.


Получите за 15 минут консультацию юриста!