Sidebar

В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.

Розірвання шлюбу – малоприємна процедура навіть за умови обопільної згоди сімейної пари. А якщо ініціатива розпаду осередку суспільства виходить від одного чоловіка, то проблем не уникнути. Коли належить розлучення в односторонньому порядку, ви не знаєте, яким чином захистити свої права – допоможе юридична консультація.

Грамотні юристи сайту підкажуть вам:

Як оформити розлучення без згоди чоловіка чи його участі.

Які інстанції оформляють шлюборозлучний спір такого роду.

Які документи потрібні для розлучення без згоди чоловіка в кожному випадку офіційного розриву родинних зв'язків.

Для захисту прав та інтересів (при неможливості зберегти сім'ю) потрібно розуміння законів. Тому допомога співробітників сайту – це спосіб вдалого вирішення спірних ситуацій шлюборозлучного справи.

ТОП 5 ПОШИРЕНИХ ПРОБЛЕМ ОДНОСТОРОННЬОГО РОЗЛУЧЕННЯ

1. Припинення відносин без згоди чоловіка чи дружини

Умовою застосування шлюборозлучної процедури через ЗАГС Сімейний кодекс встановлює обопільна згода і участь подружжя.

Однак, досвідчений юрист підкаже відповідь, зробити розірвання шлюбу без згоди одного з подружжя у ситуації, коли родичі не домовилися про завершення спільного життя або якщо одна сторона не присутній на процесі офіційного розпаду осередку суспільства.

2. Як оформити розлучення без згоди чоловіка через суд

Закон встановлює, що при розбіжності подружньої пари про небажання жити спільно (наявність дітей у шлюбі) оформити розірвання шлюбу можна тільки через суд. Звернення до суду – клопіткий процес, що вимагає знань подачі позову та інших документів.

При такій ситуації юрист допоможе правильно оформити папери, необхідні для початку судової справи. Розповість, яким чином захистити права в шлюборозлучному суперечці. Ця інформація дозволить не зіткнутися з поверненням документів з-за неправильного оформлення.

3. Як оформити розлучення без згоди чоловіка через ЗАГС

Відповідно до сімейного законодавства передбачено три ситуації, коли можливо оформити розлучення через ЗАГС без згоди одного з подружжя. Це відбувається, якщо людина:

Визнаний безвісно зниклим.

Позбавлений дієздатності.

Відбуває покарання в колонії більше трьох років.

Юрист розповість про припинення спільного життя, якщо ви потрапили в таку ситуацію і розповість які документи потрібні для розлучення без згоди чоловіка. З допомогою підтримки фахівця ви уникнете клопоту при оформленні та подачі звернення за умови неучасті другого члена родини.

4. Строки розгляду прохання про припинення шлюбу без згоди

З бесіди з фахівцем ви дізнаєтесь, що за законом прохання про розірвання шлюбу, яке подаються однією стороною, розглядаються ЗАГСом через місяць після прийняття.

Якщо звертатися до суду за підтвердженням факту розпаду сім'ї, то за Сімейним кодексом процес триває три місяці. Такий час суддя дає подружжю для примирення. Це допоможе підготуватися до очікування завершення складної процедури офіційного розірвання шлюбу.

5. Розмір державного мита

За законом юридично значимі дії держави обкладаються державним митом. Її розмір постійно змінюється. Професіонал підкаже конкретну суму мита на момент розриву шлюбних відносин. Вона сплачується, якщо потрібна подача заяви в суд або ЗАГС.

Такі знання дозволять уникнути складнощів з відмовою прийняття позову або заяви про розірвання шлюбу без участі другої половини через запису в актах громадянського стану.

ПЕРЕВАГИ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЮРИСТІВ

За допомогою сайту співробітників ви зможете отримати повноцінні знання про те:

Як подати на розлучення через загс без згоди одного з подружжя.

З чого почати шлюборозлучну справу.

Який державний орган розглядає процедуру припинення спільного життя людей.

Скільки доведеться заплатити за припинення насіннєвих відносин.

Це дозволить вам закінчити клопіткий спір про розірвання сім'ї і захистити права при неможливості збереження родинних зв'язків.

На порталі допоможуть при складних і заплутаних ситуаціях з завершенням спільного життя чоловіка і дружини, дадуть рекомендацій, які зроблять цю розлучення через ЗАГС без згоди одного з подружжя менш болючою для обох членів сім'ї.

 


Получите за 15 минут консультацию юриста!