Sidebar

Военное правоВсё, что касается сферы регулирования правового статуса военнослужащих, лиц в запасе, военных пенсионеров.

Читайте советы и рекомендации юристов по военному праву, анализирующих практику в сфере военного права.

Для підняття престижу військової служби держава вживає різних заходів на федеральному і регіональному рівнях, у тому числі в частині оподаткування. Про те, які встановлені податкові пільги для ветеранів корисно буде знати тим, у кого наближається пенсійний вік, і молодим людям, хто тільки мріє віддати життя службі Батьківщині.

Подробнее...

Виникло питання, як оформити допомогу або пільги? Відповідь підкажуть юристи сервісу. Правові акти регулюють, кому і на яких підставах виплачується щомісячна грошова компенсація. Виплата призначається ветеранам праці, бойових дій, інвалідам війни . Держава підвищує розмір виплати за кожний рік.

Інвалідам внаслідок військової травми платять компенсацію раз в місяць. Сума, в якій виплачується щомісячна грошова компенсація. 3 Закону про грошовому забезпеченні військовослужбовців.

Подробнее...

Що належить військовим інвалідам? Як домогтися отримання компенсації для військовослужбовця? Які розміри відшкодування? З цими та іншими питаннями допоможуть розібратися професійні юристи порталу.

Перелік осіб, яким передбачена щомісячна грошова компенсація (скорочено ЄДК), порядок її нарахування та розміри виплат військовим встановлені за відповідними правилами, прийнятими на виконання зазначеного закону.

Подробнее...

Получите консультацию юриста онлайн!