Sidebar

Каліфорнійський суддя вчора відновив право матері Майкла Джексона Кетрін Джексон на опікунство над трьома дітьми короля поп-музики, повідомляє Daily Mail.

Нагадаємо, що 26 липня цей же суд призупинив право опікунства Кетрін Джексон і призначив тимчасовим опікуном 15-річного Прінса Майкла, 14-річної Періс і 10-річного Прінса Майкла II Бланкет ТіДжея Джексона, сина старшого брата поп-співака Тіто Джексона. Причиною стало те, що діти близько десяти днів не могли зв'язатися з несподівано виїхавшою відпочивати бабусею.

Виносячи рішення, суддя Мітчелл Беклофф (Mitchell Beckloff) пояснив, що слідчий поспілкувався з матір'ю покійного співака і повідомив суду, що діти перебувають в хороших руках. Кетрін Джексон виконала відмінну роботу і дуже піклується про онуків, - підкреслив суддя Беклофф. Втім, ТіДжей Джексон також залишиться опікуном Прінса, Періс і Бланкет, проте це рішення суд затвердить пізніше в цьому місяці.

В документах, які 82-річна Кетрін Джексон направила судді, також пояснювалося куди саме так несподівано зникла літня жінка - це питання розбурхувало пресу весь час її відсутності, та й після повернення Джексон додому вона не відразу розповіла про обставини від'їзду з дому. Представник Кетрін Джексон під час її відсутності був змушений навіть подати заяву про зникнення. З'ясувалося, що Кетрін Джексон зі старшою дочкою вирушила на відпочинок на спа-курорт.
Суд повернув матері Майкла Джексона право опіки над дітьми музиканта
За словами самої Джексон, її діти, численні брати і сестри поп-короля, повідомили жінці, що вона потребує спокою, і лікар порадив їм надіслати її відпочивати. Поїздка виявилася для матері Майкла Джексона абсолютно незапланованої. У номері, де поселили Кетрін Джексон, не працював стаціонарний телефон і телевізор, а у неї самої забрали мобільний телефон і планшетний комп'ютер. Весь цей час онуки, які не могли зв'язатися з бабусею, були вкрай стурбовані тим, що відбувається. Однак глава сім'ї пояснила, що не знала про це, оскільки їй повідомили, що "з дітьми все гаразд" і немає причин для занепокоєння.

Нагадаємо, що раніше п'ятеро братів і сестер Майкла Джексона звинуватили адвокатів, які займалися спадщиною знаменитості, а зараз керують його майном, в підробці заповіту і психологічному тиску на літню матір співака. Мова йде про Джанет, Реббіт, Ренді, Тіто і Джермані Джексона. Згідно з останньою волею поп-співака, все його майно переходить в управління Кетрін Джексон, а після її смерті - до Періс, Прінсу Майклу і Прінсу Майклу II. Брати і сестри покійного не отримали від нього ні цента.

 

Получите консультацию юриста онлайн!