В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.

1. Суд, який ухвалив рішення, може визначити порядок його виконання, надати відстрочку або розстрочити виконання, вжити заходів для забезпечення його виконання, про що зазначає в рішенні.



Коментар:

Суд, який ухвалив рішення, може визначити порядок його виконання, надати відстрочку або розстрочити виконання, вжити заходів для забезпечення його виконання, про що зазначає в резолютивній частині рішення.

Відстрочка виконання полягає в перенесенні судом строків реалізації рішення у бік їх збільшення на точно визначений строк.

Розстрочка виконання полягає у визначенні періодичності стягнення у відповідних частинах впродовж встановленого судом строку.

Термін відстрочки або розстрочки виконання рішення, встановлюється судом з урахуванням обставин справи і думки сторін спору.

Підстави для відстрочки і розстрочки виконання передбачені ст. 373 ЦПК України і встановлені ст. 33 Закону України «Про виконавче провадження» від 21.04.1999 р., ними є обставини, які можуть утруднити або зробити неможливим виконання рішення, а саме: хвороба боржника або членів його сім'ї, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо .